Konsultacje lekarskie, dietetyczne, masaż, badanie komputerowe.

hader-gimnastyka-korekcyjna-8
Rejestracja
wtorek 16:00 – 18:30
środa 16:00 – 18:30
12 411 58 66
Konsultacje lekarskie
Wszystkie dzieci biorące udział w zajęciach z gimnastyki korekcyjnej mogą skorzystać z wizyty u lekarza zatrudnionego w KSOS. Konsultacje odbywają się w KSOS Centrum przy al. Powstania Warszawskiego 6. Wizyta lekarska jest płatna i kosztuje 30 zł na rok, bez względu na ilość kontroli lekarskich w danym roku szkolnym. Do zapisu dziecka na zajęcia gimnastyki korekcyjnej nie jest wymagane skierowanie od lekarza. Lekarz przyjmuje bez skierowania.

Dzieci z wadami postawy, a w szczególności ze skoliozami, powinny być pod stałą opieką swojego lekarza prowadzącego – pediatry lub ortopedy. Wskazana jest wizyta 2x w roku.
Rodzic ma obowiązek dostarczenia nauczycielowi aktualnej diagnozy oraz zaleceń lekarskich dotyczących wady postawy dziecka.

placeholder
lek. med.
Maria Gołda
Harmonogram wizyt
Dzień godzina
Czwartek 16:00 – 19:00

Lekarz przyjmuje od 12.09.2019r.

Rejestracja do lekarza przyjmowana jest we wtorki i środy w godzinach 16.00 – 18.30 telefonicznie pod numerem 12 411 58 66 lub osobiście na portierni KSOS Centrum przy al. Powstania Warszawskiego 6.

Konsultacje dietetyczne
Dzieci z problemami żywieniowymi (nadwaga, otyłość, niedowaga) oraz ich Rodzice mają możliwość skorzystania z konsultacji dietetycznych.

Konsultacje odbywają się w KSOS Centrum przy al. Powastania Warszawskiego 6.

Dobrowolna wpłata na rzecz Rady Rodziców za konsultację dietetyczną wynosi 20 zł na cały rok szkolny, bez względu na ilość konsultacji w danym roku szkolnym.

placeholder
mgr
Agnieszka Gąsior
Harmonogram wizyt
Dzień godzina
Poniedziałek 16:00 – 19:00
placeholder
mgr
Agnieszka Przyborowska-Sapek
Harmonogram wizyt
Dzień godzina
Wtorek 16:00 – 19:00
Rejestracja
12 411 58 66

Rejestracja do dietetyka przyjmowana jest telefonicznie pod numerem 12 411 58 66 lub osobiście na portierni KSOS Centrum przy al. Powstania Warszawskiego 6.

Badanie Komputerowe
Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy dysponuje specjalistycznym sprzętem komputerowym do diagnostyki wad postawy oraz wad kończyn dolnych.

Aparatura ta pozwala na szybką i nieinwazyjną diagnozę postawy ciała.
Duża dokładność pomiaru daje możliwość wczesnego zauważenia wad w początkowym etapie ich rozwoju.
Badanie komputerowe odbywa się w KSOS Centrum przy al. Powstania Warszawskiego 6.
Koszt komputerowego badania postawy ciała wynosi 10 zł (opłata eksploatacyjna).

Rejestracja na badanie przyjmowana jest od października w dniach poniedziałek – piątek telefonicznie pod numerem 12 411 58 66 lub osobiście na portierni KSOS Centrum przy  al. Powstania Warszawskiego 6.

Masaż
W ramach współpracy z Policealną Integracyjną Szkołą Masażu Leczniczego, dzieci z poważniejszymi wadami mogą uczestniczyć raz w roku w bezpłatnej serii masaży.

Zabiegi odbywają się w KSOS Centrum przy al. Powstania Warszawskiego 6.
Skierowanie wydaje nauczyciel – instruktor prowadzący zajęcia korekcyjne na sali.
Zabiegi masażu są bezpłatne.