Zawody pływackie Już Pływam

Zawody pływackie Już Pływam

  • Date & Time:
    • listopad 24, 2019
    • 09:00 to 15:00

W dniu 24 listopada na pływalni KSOS Kurdwanow Nowy odbyły się Małopolskie zawody Już Pływam. Zawody zorganizowane przez Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy oraz Małopolski Okręgowy Związek Pływacki cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci poniżej 9 lat, a najmłodsza uczestniczka miała zaledwie 5 lat! W rywalizacji wzięło udział 167 zawodników z 14 klubów z całej małopolski.
Na trybunach zgromadziło się bardzo wielu rodziców, kibiców i pasjonatów pływania. Gorący doping mobilizował dzieciaki do poprawiania swoich rekordów życiowych. Aby docenić trud i zaangażowanie najmłodszych pływaków każdy uczestnik został nagrodzony złotym medalem z rąk Pana Dyrektora KSOS dr Krzysztofa Augustyna, Pana Prezesa Małopolski Okręgowy Związek Pływacki Kazimierza Woźnickiego oraz Pana Radnego Miasta Krakowa Dominika Homę.

DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁE EMOCJE I ŚWIETNĄ ZABAWĘ i już nie możemy się doczekać kolejnych edycji zawodów.

Join event

2019-11-24 09:00 2019-11-24 15:00 Europe/London Zawody pływackie Już Pływam W dniu 24 listopada na pływalni KSOS Kurdwanow Nowy odbyły się Małopolskie zawody Już Pływam. Not indicated
Add to Calendar
You already has been joined the event.
×
Thank you! You joined the event.
×