Lekcje pływania dla rodziców z dziećmi od 5 do 16 lat

Lekcje pływania dla rodziców z dziećmi od 5 do 16 lat

Uwaga! Dana rodzina może zapisać się i uczestniczyć w zajęciach max 3 razy

 

Gmina Miejska Kraków, Krakowski Klub Kajakowy, Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny „Kurdwanów Nowy” i Centrum Rozwoju Com Com Zone Nowa Huta zapraszają rodziny z dziećmi mieszkające na terenie miasta Krakowa na bezpłatne, rodzinne lekcje pływania. Zajęcia odbywają się w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę”.

Główną ideą akcji jest integracja rodzin oraz zachęcanie ich do wspólnego, aktywnego i sportowego spędzania wolnego czasu.

„Rodzinne pływanie” skierowane jest do krakowskich rodzin, które mogą skorzystać z bezpłatnej nauki pływania pod okiem doświadczonego instruktora. W skład jednej rodziny może wejść maksymalnie pięć osób, tj. dwoje rodziców (lub rodzic) i max. 3 dzieci (od 5 do 16 roku życia).

Lekcje rodzinnego pływania odbywają się na pływalniach będących nowoczesnymi placówkami sportowo-rekreacyjnymi zlokalizowanymi na terenie Krakowa:

Zajęcia w ramach „Rodzinnego pływania” odbywają się w weekendy od 6 lipca do 11 sierpnia 2024 r., w godzinach 11.00 – 13:15, (tzn.: 11:00 – 11:45, 11.45 – 12.30, 12.30 – 13:15)

Regulamin akcji: Zobacz

Uwaga! Dana rodzina może uczestniczyć max. w 3 zajęciach.